Kariera

W związku z rozwojem firmy poszukujemy do pracy osób na następujące stanowiska:

Inżynier sprzedaży

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • ​Nawiązywanie kontaktów z biurami projektowymi
  • Nawiązywanie kontaktów handlowych z firmami instalacyjnymi i wykonawczymi
  • Wyszukiwanie inwestycji związanych z uzdatnianiem wody , oczyszczalniami ścieków, odzyskiwaniem wody
  • Przygotowywanie ofert techniczno- handlowych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Utrwalanie relacji handlowych z dotychczasowymi klientami i pozyskiwanie nowych
  • Prowadzenie szkoleń dla odbiorców
  • Prowadzenie rejestrów i raportów handlowych

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów w teren
  • zaangażowanie
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie w branży instalacyjnej
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • preferowani kandydaci z wykształceniem technicznym o  kierunku Inżynierii Środowiska

Oferujemy:

Pracę w dobrze zgranym zespole, możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz

  • atrakcyjne i motywujące warunki wynagrodzenia
  • samochód służbowy
  • pakiet socjalny
  • pracę w młodym zgranym zespole
  • podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia w kraju i za granica

CV prosimy przesyłać na adres sekretariat(at)watersystem.pl

Pracownik działu montażowego/serwisowego

Pracownik działu montażowego / serwisowego

Opis stanowiska:
  • montaż urządzeń  z powierzonych produktów, przed wydaniem klientom
  • podłaczenie hydrauliczne/elektryczne w miejscach docelowej pracy
  • prowadzenie serwisu urządzeń
Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne lub zasadnicze zawodowe,
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • znajomość łączenia rur PP,PVC-U, itp
  • znajomość podstaw automatyki i montażu instalacji elektrycznych
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • prawo jazdy kat. B,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność
Oferujemy:
  • ciekawą i stabilną pracę w dynamicznym zespole,
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności,
  • warunki finansowe adekwatne do poziomu kompetencji

CV prosimy kierować na adres sekretariathandlowy|watersystem.pl| |(at)watersystem.pl|